Hanglamp Punch Ø70
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hanglamp Punch Ø70
€ 349,00
€ 542,00
Veilig betalen
Hanglamp Punch met grote bolvormige, geperforeerde lampenkap (Ø70 cm). Gemaakt van metaal. Fitting E27.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.25 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8099-56 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Breedte Product - cm | 70,00 cm |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Aantal pakketten | 1 |
Hanglamp Punch is uitgevoerd in metaal. Deze lamp bestaat uit een grote bolvormige, geperforeerde lampenkap (Ø70 cm). Dankzij de gaatjes wordt er een sfeervol licht verspreid over de ruimte.
Dit model is ook verkrijgbaar in een model met 3 lampenkappen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's