Hanglamp Raining day
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hanglamp Raining day
€ 15,80
€ 79,00
Veilig betalen
Hanglamp Raining Day, grijs en roze van kleur, geschikt voor een lamp van max. 25W.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Bink Bedding |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BB111805 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Hoogte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Kleur | Grijs |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze grijze hanglamp is versierd met regenlaarsjes en heeft een doorsnede van 35cm. De pendel voor deze lamp is inbegrepen, maar je moet wel zelf nog een lamp kopen. Deze hanglamp heeft een metalen frame en is gemaakt van 100% katoen. De hanglamp Raining Day past perfect bij het dekbedovertrek Raining Day.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's