Hanglamp Sepiora - 118x14x150cm - 6 lampen - bruin glas
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hanglamp Sepiora - 118x14x150cm - 6 lampen - bruin glas
€ 229,00
Veilig betalen
Hanglamp Sepiora 118x14x150cm met zes glazen lampenkappen in Sienna bruin. Lichtbronnen niet inbegrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8436-90 |
| Materiaal | Glas |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 118,00 cm |
| Breedte Product - cm | 14,00 cm |
| Kleur | Bruin |
| Aantal pakketten | 1 |
De Sepiora hanglamp in Sienna bruin glas is een prachtige toevoeging aan elke ruimte. Met zes elegante kappen, voegt deze hanglamp een vleugje verfijning en warmte toe aan je kamer. Het strakke ontwerp en de warme gloed van de lampjes creëren een gezellige sfeer die perfect is voor eetkamers, woonkamers of ingangen. Of je nu de inrichting van je huis wilt verbeteren of een centraal punt aan een kamer wilt toevoegen, de Sepiora 6-lichts hanglamp is de perfecte keuze. Upgrade je ruimte vandaag nog met deze stijlvolle en functionele verlichting!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's