Hoekbank Firenze rechts - met bedfunctie - olijfgroene stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekbank Firenze 265x219x94cm met bekleding in groene stof. Met verstelbare armleuning en hoofdsteun. Om te vormen tot slaapbank.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PGA141862-S |
| Gewicht in kg per stuk | 117 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 4.5 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 54 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitbreedte | 187 |
| Type bank | Hoekbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | PGS |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 3 |
| Hoogte Product - cm | 94,00 cm |
| Lengte Product - cm | 265,00 cm |
| Breedte Product - cm | 219,00 cm |
| Stijl | Modern |
Geef je woonkamer een moderne en luxe uitstraling met de hoekbanken Firenze. De ronde vorm en kwalitatieve olijfgroene stof zorgen voor een warme, knusse uitstraling in je interieur. De hoekbank Firenze is niet alleen stijlvol, maar ook uiterst functioneel. Zowel de armleuning als de hoofdsteunen zijn verstelbaar voor optimaal zitcomfort. Bovendien kan je de hoekbank in een handomdraai transformeren in een ruime en comfortabele slaapbank. De hoek kan zowel links als rechts gemonteerd worden. Ontdek alle hoekbanken Firenze op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over PGS