Hoekbureau Sil - 121x111x75cm - met opbergruimte - eikdecor/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekbureau Sil 121x111x75cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en wit. Met opberglade en vier open opbergvakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Configuratie | Hoek |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Hoekbureau |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA7424BUAN |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 111,00 cm |
| Lengte Product - cm | 121,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 74,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bureau Sil past door zijn eenvoudig kleurenpatroon van wit en Japans eikdecor in bijna elke bureauruimte. Het bureau is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt in melamine. Dankzij het hoekontwerp beschik je over een ruim werkblad met voldoende plaats voor een computer, maar ook voor bijvoorbeeld documenten of een printer. Daarnaast biedt het hoekbureau Sil handige opbergruimte met vier open vakken voor mappen, boeken en kantoorspullen, en een opberglade voor kleinere spullen en schrijfgerief. Ontdek de volledige collectie Sil op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot