Hoekkast Ragnar 110cm met deur & lade - hoogglans antraciet/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekkast Ragnar 110x60x85cm uit MDF met afwerking in hoogglans antraciet en eikdecor. Met één deur, één lade en metalen handgrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD469.6211 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De keuken is één van de belangrijkste ruimtes in je huis. Daarom is het belangrijk om een keuken samen te stellen die qua stijl en functie volledig bij jou past. Deze keukenkast Ragnar is gemaakt uit MDF. De afwerking in hoogglans antraciet en de metalen handgrepen zorgen voor een moderne look. Achter de deur is een legplank voorzien, waardoor je opbergruimte creëert voor al je potten en pannen. Dankzij de lade heb je ook ruimte voor bijvoorbeeld bestek. Ideaal voor een keuken in een L-vorm. De collectie Ragnar bestaat ook in het wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held