Keukenonderkast Ragnar 50cm met 1 deur & 1 lade - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenonderkast Ragnar 50x60x85cm uit MDF met afwerking in hoogglans antraciet en eikdecor. Met opberglade en metalen handgrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD409.6211 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De keuken is één van de belangrijkste ruimtes in je huis. Daarom is het belangrijk om een keuken samen te stellen die qua stijl en functie volledig bij jou past. Deze keukenkast Ragnar is gemaakt uit MDF. De afwerking in hoogglans antraciet en de metalen handgrepen zorgen voor een moderne look. Achter de deur is een legplank voorzien, waardoor je opbergruimte creëert voor bijvoorbeeld potten en pannen. Dankzij de lade heb je ook ruimte om kleinere zaken en bestek netjes op te bergen. De collectie Ragnar bestaat ook in het wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held