Hoekwandrek Caniko - 51x30x109cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekwandrek Caniko 51x30x109cm uit spaanplaat met afwerking in zwart.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0205000287 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 29,60 cm |
| Lengte Product - cm | 51,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 109,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je interieur een moderne en georganiseerde uitstraling met het wandrek Caniko. Het hoekwandrek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Dankzij het strakke zwarte design voegt het een subtiel luxueuze touch toe aan elke ruimte. Het asymmetrische ontwerp dat perfect in een hoek past is niet alleen stijlvol, maar werkt ook ruimtebesparend. Gebruik dit rekje als boekenrekje, of zet je leukste souvenirs of foto's in de kijker. De wandrekjes Caniko zijn beschikbaar in verschillende varianten. Ontdek jouw favoriet op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob