Hoekwandrek Frisbi - 45x45x47cm - walnootdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekwandrek Frisbi 45x45x47cm uit spaanplaat met afwerking in walnootdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0202006556 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,40 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het hoekwandrek Frisbi combineert strak design met praktische opbergruimte, ideaal om ongebruikte hoeken in huis stijlvol te benutten. Het rek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in walnootdecor en stevige metalen beugels. Het slimme hoekontwerp maakt optimaal gebruik van je muren en voegt een decoratieve touch toe. Gebruik het wandrek als boekenrekje, of stal je leukste souvenirs of foto's uit. Ontdek nog meer wandplanken en wandrekken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob