Houten activiteitenboom
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Houten activiteitenboom
€ 30,80
€ 154,00
Veilig betalen
Activiteitenboom uit multiplex en MDF, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.5 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITKC561A |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Multiplex, MDF Multiplex is een plaatmateriaal dat bestaat uit drie of meer lagen fineer., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Nieuwe en verbeterde versie van een oude favoriet, nu met handige draaivoet. Breng de kleine handjes van je peuter in beweging met deze fantastische activiteitenboom. De boom is stevig en levendig met verschillende activiteitengebieden. Er is een kralendoolhof, draaiende tandwielen, flip-tegels, abacas en meer. Speel op de grond of zet op een lage tafel. De boom is verdeeld in vier speelstations - meer dan genoeg ruimte voor peuters om te delen. De gebruikte verf is niet giftig.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's