Houten blokkenset 39stuks
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Houten blokkenset 39stuks
€ 9,80
€ 49,00
Veilig betalen
Blokkenset van Tooky Toy, bestaande uit 39 blokjes die zijn gemaakt uit beukenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.1 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITL799 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 17,00 cm |
| Lengte Product - cm | 18,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 18,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Aantal pakketten | 1 |
Laat de fantasie van je kleintje de vrije loop gaan met deze ruime blokkenset van Tooky Toy. Met zo'n 40 blokken kan het bouwplezier niet op. Kastelen, huizen of dieren, alles kan gebouwd worden met deze set. Ideale starter voor jonge creatievelingen!
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's