Houten smoothieset
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Houten smoothieset
€ 17,80
€ 89,00
Veilig betalen
Houten smoothieset, gemaakt uit multiplex en juniperhout. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.7 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITL822 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 12,70 cm |
| Lengte Product - cm | 25,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 15,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Multiplex Multiplex is een plaatmateriaal dat bestaat uit drie of meer lagen fineer. |
| Aantal pakketten | 1 |
Heb jij een keukenprins of -prinsesje thuis? Dan is deze smoothieset het perfecte cadeau voor de jarige. Alle spullen die je nodig hebt om een heerlijke smoothie te kunnen maken zitten in deze set. Leer samen met Minnie Mouse allerlei soorten fruit kennen.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's