Houten taartset Mickey Mouse
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Houten taartset Mickey Mouse
€ 12,60
€ 63,00
Veilig betalen
Houten taartset met zelfklevende strips, thema Mickey Mouse. Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.7167 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITY412 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Rood |
| Breedte Product - cm | 19,00 cm |
| Lengte Product - cm | 19,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 12,00 cm |
| Aantal pakketten | 1 |
Feest vieren doet je kindje voortaan met deze houten verjaardagstaart met kaarsjes. De taart is versierd met personages van Mickey Mouse. Met de zelfklevende strips kan de je taartstukken gemakkelijk aan elkaar hangen. Deze verjaardagstaart bevordert de hand-oogcoördinatie, creativiteit en fantasie van je kind.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's