Industriële Schoenenbank Opberger voor 6 Paren-Staal/Bruin/Zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Industriële Schoenenbank Opberger voor 6 Paren-Staal/Bruin/Zwart
€ 99,00
€ 129,00
Veilig betalen
Organiseer en stijl je huis met deze industriële vintage bruin/zwarte schoenenbank gewatteerde schoenenorganiser met klep en schoenenkast. Voorzien van zacht gewatteerd oppervlak, zwart frame en rustiek bruine body. Het stalen frame en kunstleer zorgen voor een stabiel oppervlak tot 90 kg maximale statische belasting. Eenvoudig te installeren met duidelijke instructies, gelabelde onderdelen en montagegereedschap. Met verstelbare poten voor vlakke vloeren
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast met zitbank |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LSB049B01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 51,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze Schoenbank Gevoerde Schoen Organiser met Klep Schoenenkast voor 6 paar Schoenen Stalen Frame Industrieel Ontwerp Vintage Bruin/Zwart is de perfecte oplossing voor elke schoenenliefhebber thuis! Deze schoenenbank combineert een handig ontwerp, onovertroffen stijl en superieure kwaliteit. Het zacht gevoerde oppervlak met een zwart stalen frame en rustieke retrobruine body biedt een industrieel gevoel en gezellige sfeer, waardoor deze schoenenbank een geweldige aanvulling is voor elk huis. Met genoeg ruimte voor 6 paar schoenen kan deze schoenenbank je helpen om je schoenen gemakkelijk georganiseerd te houden. Gemaakt van spaanplaat van hoge kwaliteit, een stalen frame en kunstleer zorgt deze schoenenbank ervoor dat hij nog jaren meegaat en maximale stabiliteit biedt. Het in elkaar zetten van deze schoenenbank zal geen gedoe zijn, want duidelijke instructies, gelabelde onderdelen en al het benodigde gereedschap worden meegeleverd. Bovendien maken de verstelbare poten hem ideaal voor ongelijke vloeren of oppervlakken, zodat je je geen zorgen hoeft te maken over wiebelen. Als je op zoek bent naar een stijlvolle en handige opbergoplossing voor je schoenen, dan is deze schoenenbank precies wat je nodig hebt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's