Bank Knox met opbergruimte - wit/celadon grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte opbergbank Knox met celadon grijskleurig deksel, gemaakt van spaanplaat.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21 |
| Aantal paar schoenen | 1 tot 5 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met opbergruimte |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast met zitbank |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH4007A2147A00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,20 cm |
| Lengte Product - cm | 89,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 43,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit bankje is precies wat je nodig hebt in de hal. Je kan erop gaan zitten wanneer je je schoenen aan- en uittrekt en er meteen ook je schoenen in opbergen wanneer je het deksel opent.
Bank Knox is gemaakt van spaanplaat en heeft een celadon grijskleurig deksel. Ook beschikbaar in andere kleurencombinaties.