Kast voor wasmachine/toilet Splash - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kast voor wasmachine/toilet Splash - wit/eik
€ 58,80
€ 147,00
Veilig betalen
Witte kast voor wasmachine/toilet Splash met 2 legplanken en schuifdeurtjes in eikdecor.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wasmachinekast enkel |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY6090A2134A17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 19,20 cm |
| Lengte Product - cm | 64,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 177,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer extra opbergruimte boven je wasmachine of toilet met deze badkamerkast. De witte kast is gemaakt van spaanplaat en is uitgerust met 2 schuifdeuren in eikdecor. Op de 2 legplanken en in het kastje kun je toiletpapier, wasmiddel, schoonmaakproducten enz. opbergen. De ruimte voorzien voor je wasmachine of toilet is ongeveer 87 cm hoog en 61 cm breed.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's