Keukentrolley Bill 2 legplanken - rustiek bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Keukentrolley Bill 2 legplanken - rustiek bruin/zwart
€ 119,00
€ 132,00
Veilig betalen
Keukentrolley Bill met 2 legplanken, gemaakt van spaanplaat en metaal. Inbegrepen: stelpootjes
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Keuken trolley |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LRC78X |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 78,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Je kookboeken en andere keukenspullen zoals de magnetron kun je netjes een plaatsje geven op deze handige opbergtrolley. De trolley is uitgerust met wieltjes, zodat je 'm makkelijk kunt verplaatsen van de keuken naar bijvoorbeeld de woonkamer. Het karretje met legplanken is gemaakt zwart metaal en heeft een blad uit spaanplaat in rustiek bruin. Bij de levering zitten ook stelpootjes inbegrepen. Belastbaar gewicht blad: 80 kg, belastbaar gewicht legplanken: 40 kg
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's