Kledingkast Botan 140 - 176cm, vier legplanken, 2 kledingroedes, 1 lade - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Botan, gemaakt uit spaanplaat met een witte afwerking uit melamine. Uitgerust met twee kledingroedes, vier legplanken en een opberglade. Kan gemonteerd worden met een lengte van 140cm tot 176cm.
Productinformatie
| SKU-Emob | PA3015AF |
| Gewicht in kg per stuk | 0 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
De kasten van de Botan-collectie zijn ideaal om je eigen dressing in te richten. Combineer verschillende onderdelen met elkaar, of ga voor onze samengestelde combinaties. Deze kledingkast is gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in melamine. De witte kleur zorgt voor een rustige uitstraling die in elke ruimte past. Van de hal, tot de slaapkamer of dressing. Deze kast is uitgerust met vier legplanken, twee kledingroedes en 1 opberglade. Afhankelijk van de montage heeft deze kast een breedte van 140 tot 176cm. Ontdek alle mogelijkheden die de Botan-collectie biedt op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot