Kledingkast Elina - 100% MELAMINE - Goudkleurig - 277 x 208 x 52 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 207.95 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG506MNR2502 |
| Kleur | Goud |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 277,00 cm |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 6 |
Ben je moe van rommelige kasten en overvolle lades? Zeg vaarwel tegen chaos en hallo tegen organisatie met onze prachtige garderobe. Gemaakt van 100% melamine gecoat spaanplaat, is deze garderobe niet alleen duurzaam, maar ook stijlvol, waardoor het een vleugje elegantie aan elke kamer toevoegt.
Transformeer Je Ruimte
Stel je voor dat je je slaapkamer binnenloopt en alles netjes georganiseerd ziet in deze ruime garderobe. Met een breedte van 277 cm, hoogte van 208 cm en diepte van 52 cm is er voldoende ruimte voor al je kleding, schoenen en accessoires. De talrijke planken bieden voldoende opbergruimte, zodat je alles op zijn plaats kunt houden.
Verhoog Je Stijl
De Dore kleur van deze garderobe voegt een vleugje verfijning toe aan je ruimte, waardoor het het middelpunt van je kamer wordt. Of je nu een moderne of traditionele inrichting hebt, deze garderobe zal naadloos integreren en de algehele esthetiek van je ruimte verbeteren.
Technische Gegevens:
- Materiaal: 100% melamine gecoat spaanplaat
- Dikte: 18 mm
- Breedte: 277 cm
- Hoogte: 208 cm
- Diepte: 52 cm
- Kleur: Dore
Laat rommel je leven niet overnemen. Investeer in deze garderobe en transformeer je ruimte in een toevluchtsoord van organisatie en stijl. Bestel de jouwe vandaag nog en ervaar de vreugde van een rommelvrij leven.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob