Kledingkast Harry - 150x51x176cm - 3 deuren & 3 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Harry 101x51x176cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met drie deuren, drie lades, drie legplanken en een kledingroede.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 93 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGPP-5807617J |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 176,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
De kledingkast Harry is een praktische en stijlvolle oplossing voor het netjes opbergen van kleding en accessoires. Dankzij de strakke witte melamine afwerking krijgt de kast een frisse en tijdloze uitstraling die moeiteloos past in verschillende interieurstijlen. Dankzij het ruime formaat is deze kast groot genoeg om je volledige garderobe op te bergen. Achter de drie deuren bevindt zich een overzichtelijke indeling met drie legplanken en een kledingroede, zodat je zowel opgevouwen kleding als hangende kleding gemakkelijk kunt opbergen. Aan de onderzijde zorgen drie ruime lades voor extra opbergruimte voor kleinere items zoals accessoires, ondergoed of beddengoed. De kast is vervaardigd uit stevige spaanplaat met een duurzame melamine afwerking, waardoor ze onderhoudsvriendelijk is en bestand tegen dagelijks gebruik. De subtiele handgrepen geven het meubel een moderne en functionele uitstraling. Ontdek al onze kledingkasten op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob