Kolomkast Biarritz 2 deuren- wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kolomkast Biarritz 2 deuren- wit/eik
€ 219,00
€ 239,00
Veilig betalen
Kolomkast Biarritz met 2 deuren & 4 legplanken. Wit/eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY6200A0321A00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 28,00 cm |
| Lengte Product - cm | 38,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Kolomkast Biarritz is gemaakt van spaanplaat. De zijkanten zijn afgewerkt in warm eikdecor, wat mooi contrasteert met de witte deuren. In totaal beschik je over 4 legplanken.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's