Kolomkast Bobbi laag 30cm 2 deuren en 1 lade - grafiet/grijze eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Bobbi, 30 cm breed, uitgerust met 1 lade, 2 deuren en 2 legplanken. Kleuren: grafietgrijs / grijze eik. Keuze uit wand- of vloermontage.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD058.1.2163 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 130,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef jouw badkamer een stijlvolle make-over met de grafietgrijze meubelen van de Bobbi-collectie, waartoe ook deze kolomkast behoort. De kast is uitgerust met 1 lade, 2 deuren en 2 legplanken.
Kolomkast Bobbi is gemaakt van melamineerde spaanplaat. De fronten van de deuren en de lade zijn gemaakt van MDF met een decor van grijze eik.
Dit meubel wordt geleverd met 4 pootjes, waardoor je zelf kan kiezen of je het aan de wand ophangt of op de vloer installeert.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held