Kolomkast Marlin - 34x33x185cm - 2 deuren & 1 lade - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamerkolomkast Marlin 34x33x185cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart. Met twee deuren & één lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB475673 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 32,80 cm |
| Lengte Product - cm | 33,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 184,90 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een stijlvolle en georganiseerde badkamer met de collectie Marlin. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie eikdecor en mat zwart zorgt voor een rustieke, maar toch eigentijdse look. Deze kolomkast is uitgerust met twee deuren en één opberglade waar je zowel grote als kleinere badkamerspullen netjes en uit het zicht kunt opbergen. De twee open opbergvakken zijn handig om je essentials zoals bijvoorbeeld handdoeken vlot bij de hand te houden. Breng functionaliteit en design samen in jouw badkamer met deze veelzijdige en stijlvolle collectie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA