Kolomkast Vikas 2 deuren - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Vikas 40x35x130cm uit spaanplaat en MDF. Met 2 deuren en 3 legplanken. Afgewerkt met melamine in antraciet.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD060.1.3247 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 130,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Vikas combineert een minimalistisch ontwerp met een natuurlijke uitstraling. Deze kolomkast is gemaakt uit spaanplaat en MDF en afgewerkt met melamine in antraciet. Het strakke ontwerp en de accenten in eikdecor zorgen voor een pure look. Je kan de kast makkelijk aan de wand monteren, of op de vloer plaatsen dankzij de bijgeleverde pootjes. Achter de twee deuren zijn in totaal drie legplanken voorzien waardoor je voldoende opbergruimte voor bijvoorbeeld badlinnen. Deze collectie bestaat ook in een afwerking in eikdecor. Bekijk het volledige gamma op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held