Kruk Sitty - eik
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kruk Sitty - eik
€ 91,95
€ 99,00
Veilig betalen
Kruk Sitty met afwerking in eikdecor, de perfecte aanvulling op jouw kaptafel.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.2 |
| Montage vereist | Nee |
| Zitbreedte | 33 |
| Zithoogte | 43 |
| Zitdiepte | 33 |
| Hout/look | Eik |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type Stoel | Krukje |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA0088TABO |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 33,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 43,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PU, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur. |
| Aantal pakketten | 1 |
Kruk Sitty, de perfecte aanvulling op jouw kaptafel. Zithoogte: 43 cm. Vervaardigd uit spaanplaat en polyurethaan. Afwerking in eikdecor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's