Ladeblok Robert 3 lades - antraciet/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladeblok Robert, gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat. Met 3 lades. 42x49x54 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM1569-549 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 49,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het maakt niet uit waar je werkt, op kantoor of thuis, om optimaal te kunnen presteren is een opgeruimde werkplek noodzakelijk. In een opgeruimde werkkamer vind je sneller terug wat je nodig hebt, waardoor je meer rust ervaart tijdens het werken, en verlies je minder snel het overzicht. Daarnaast straalt een opgeruimde werkplek professionaliteit uit. Dit ladeblok maakt deel uit van de Robert-collectie. Deze collectie bestaat uit verschillende (open) archiefkasten, ladeblokken en bureaus in een en dezelfde stijl, waardoor je je werkplek op een harmonische manier kan inrichten. Het ladeblok beschikt over 3 lades (max. 10 kg per lade) en is uitgerust met 4 wielen, waarvan er 2 vergrendelbaar zijn. De bovenste lade is van een slot voorzien. Dankzij de dempers sluiten de lades zacht en traag. Het ladeblok is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania