Ladeblok Lena hout met wieltjes - den
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ladeblok Lena hout met wieltjes - den
€ 71,95
€ 103,00
Kleur
Veilig betalen
Ladeblok Lena op wielen van het merk Interlink - Vervaardigd uit massief dennenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 6 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL30600300 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 65,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze mooie ladeblok op wielen van het merk Interlink is de perfecte aanvulling voor het bijhorende bureau Lena. Het is vervaardigd uit massief dennenhout en biedt je 6 laden aan. Dankzij de wieltjes kan je het kastje bovendien gemakkelijk verplaatsen.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
K-j
Product prima mits het goed verzonden was
Merkeninformatie
Over Interlink
Het merk Inter Link werd in juli 1960 opgericht door Wolfgang Link en zijn vrouw Helga in het Duitse Straubenhardt. In 1994 verhuisde het bedrijf zijn hoofdkantoor naar het Franse Seltz (Elzas), vanwaar het nu nog steeds al zijn activiteiten aanstuurt. Inter Link is gespecialiseerd in zelfbouwmeubelen die naast praktisch en duurzaam ook erg betaalbaar zijn. In onze shop vind je maar liefst ruim 500 producten van Inter Link in landelijke, moderne en industriële stijl. Zo vindt iedereen hier ongetwijfeld zijn gading!