ladekast Maura-mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladekast Maura is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in mat wit. De kast bestaat uit 4 lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB385241 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 41,90 cm |
| Lengte Product - cm | 79,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ladekast Maura vindt gemakkelijk zijn weg in de meeste slaapkamers dankzij zijn neutrale mat witte kleur en zijn tijdloos ontwerp. In de 4 lades is plaats voor kousen, ondergoed en beddengoed. Combineer met het Maura eenpersoonsbed, het Maura nachtkastje en de Maura kleerkast en u heeft een mooie tienerkamer! Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA