Lage archiefkast Osmond 80cm met 2 deuren - eik/grafiet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Lage archiefkast Osmond 80cm met 2 deuren - eik/grafiet
€ 310,80
€ 518,00
Veilig betalen
Lage archiefkast Osmond met 2 softclose deuren en 2 verstelbare legplanken. Kleur: eik/grafiet.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Archiefkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM4232-564 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 120,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze lage archiefkast van de Osmond-collectie is uitgerust met 2 softclose deuren die ook op slot kunnen. Binnenin beschik je over 2 verstelbare legplanken. De handgrepen zijn gemaakt van gepoedercoat metaal.
Leuk weetje: alle producten van het merk Germania worden in Duitsland geproduceerd.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania
De fabrikant die ooit begon met enkel schoenenkasten, biedt anno 2021 zowat het hele spectrum aan meubels aan. De rode draad doorheen de collectie van Germania is dat ze tegelijkertijd gaan voor flexibel en efficiënt gebruik van ruimte zonder daarbij aan kwaliteit en stijl in te boeten. Bekijk het aanbod en je zult begrijpen wat hiermee wordt bedoeld. Elk van de unieke en stijlvolle meubels is prijs-kwaliteit een absolute aanrader. Zowel in moderne, eerder landelijke als Scandinavische stijl biedt Emob van het merk Germania heel wat moois aan.
Bekijk alle producten van Germania ->
Productvragen
Close in
's