Make-uptafel Betty met spiegel - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Moderne make-uptafel Betty, eikdecor. Gemaakt van spaanplaat. Met lades, hoogte-verlenging en spiegel.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23 |
| Hout/look | Eik |
| Hoogte werkblad | 125 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA7353COIF |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 47,50 cm |
| Lengte Product - cm | 91,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 125,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Make-uptafel Betty heeft een tijdloze, moderne look gemaakt van kwalitatieve spaanplaat met eikdecor. Betty is je niet alleen van dienst als make-uptafel, maar ook als bureau. Door de veelzijdigheid en functionaliteit van deze make-uptafel bespaar je meteen heel wat ruimte. De ronde spiegel zit mooi op ooghoogte waardoor je je makkelijk kan klaarmaken. De 2 lades met ladegeleiders geven je extra opbergruimte, waardoor je niet met een overvol bureau zit. Ook kan je gebruik maken van een hoogte-verlenging, zodat je je benen zo nodig genoeg ruimte kan geven.
Door het moderne eikdecor heeft de make-uptafel een tijdloos uiterlijk dat past binnen elk interieur.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot