Make-uptafel Chey 130cm, 1 lade - eik decor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Make-uptafel Alizée, uitgerust met één open compartiment en één lade. Gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in eik decor en metalen poten afgewerkt met een zwarte poedercoating.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28 |
| Hout/look | Eik |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBBK-36-179-66 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,50 cm |
| Lengte Product - cm | 130,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De praktische make-uptafel van Chey beschikt over een simpele design met een warme sfeer. Deze make-uptafel beschikt over een lengte van 130 cm en een breedte van 45,50 cm. Gemaakt uit spaanplaat met een eik decor en metalen poten met een zwarte poedercoating, straalt deze make-uptafel de industriële stijl uit. Niet enkel trendy, maar ook praktisch dankzij haar ruime lade en open compartiment.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob