Make-uptafel Lisanne 107cm 1 lade - donkergroen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Make-uptafel Lisanne, uitgerust met 1 lade. Gemaakt uit spaanplaat met een donkergroene gelakte afwerking.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.05 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBBK-36-139-70 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 107,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 78,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Lisanne make-uptafel is gemaakt uit spaanplaat met een gelakte afwerking in het donkergroen. Deze make-uptafel biedt je alles wat je nodig hebt zonder overbodige details: een ruime lade en één open opbergvak. Deze make-uptafel beschikt over een minimalistisch design en past hierdoor perfect bij verschillende stijlen en meubelen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob