Manden met natuurlijke waterhyacint, set van 2.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Manden met natuurlijke waterhyacint, set van 2.
€ 56,95
€ 98,00
Veilig betalen
Handgeweven Passo mand set van 2 in natuurlijke waterhyacint voor stijlvol organiseren. Geïnspireerd door de natuur en milieuvriendelijk.
Small: ø30x37 cm
Large: ø35x37 cm
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | HN4401360 |
| Gewicht in kg per stuk | 1.5 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Rotan Rotan is een harde soort liaan die groeit in tropische regenwouden. Het is een materiaal dat afkomstig is van de rotanpalm. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Bohemian |
Verfraai je interieur met de Passo Mand set van 2 in een prachtige natuurlijke kleur. Deze manden zijn gemaakt van waterhyacint, een duurzaam materiaal dat een vleugje natuur toevoegt aan elke kamer. De set van 2 manden is geweldig voor het organiseren en opbergen van spullen en voegt tegelijkertijd een stijlvol tintje toe aan je kamer. Met hun duurzame constructie en veelzijdige ontwerp zijn deze manden perfect voor elke kamer in je huis. Voeg een vleugje natuur toe aan je interieur met de Passo Mand set van 2.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's