Mickey Punch Ball & Xylophone
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Mickey Punch Ball & Xylophone
€ 16,80
€ 84,00
Veilig betalen
Mickey Punch Ball & Xylophone
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.3667 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITY415 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Breedte Product - cm | 17,00 cm |
| Lengte Product - cm | 31,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 18,00 cm |
| Aantal pakketten | 1 |
Met zijn 3 in 1 is de bus ontworpen voor urenlang creatief spelen. Spelen als een bus, gebruiken als een pound and tap en spelen op de xylofoon. Dit item biedt niet alleen veel plezier, het bevordert ook veel educatieve doeleinden, zoals fijne motoriek, hand / oog, probleemoplossing en nog veel meer. Een perfect speeltje voor veel plezier en educatieve waarde.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's