Moderne Gouden Console Tafel met Gehard Glas, Metalen Frame, Stevig, Verstelbare Voeten
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Moderne Gouden Console Tafel met Gehard Glas, Metalen Frame, Stevig, Verstelbare Voeten
€ 49,20
€ 82,00
Veilig betalen
Geef je huis een strakke stijl met deze moderne consoletafel: goud-metallic frame, blad van 6 mm gehard glas (belastbaar tot 66 lb) en verstelbare poten voor ongelijke vloeren. Perfect voor entree, hal of woonkamer
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.8 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Wandtafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LGT26G |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Goud |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze moderne consoletafel van gehard glas voegt moeiteloos een minimalistische stijl toe aan elk huis. Gemaakt van elegant metaal en een dik blad van gehard glas, biedt dit moderne meubelstuk van 100 x 35 x 80 cm (L x B x H) stevige ondersteuning voor maximaal 30 kg aan je favoriete spullen. Eenvoudig verstelbare poten op elke poot zorgen ervoor dat oneffen vloeren geen probleem vormen. Bovendien heb je deze prachtige tafel voor op de bank, in de hal of bij de ingang in een handomdraai in elkaar gezet.Wat maakt deze consoletafel zo bijzonder? Met zijn gouden frame en glazen blad van 6 mm voegt dit moderne stuk een vleugje klassieke en minimalistische elegantie toe aan elke woonruimte. Dankzij de verstelbare poten zal deze stevige tafel niet wiebelen of verschuiven door ongelijke vloeroppervlakken. Of je nu op zoek bent naar een console-, bank- of inkomtafel, dit stuk is perfect voor elke gelegenheid. Het frame is gemaakt van metaal voor meer duurzaamheid en stevigheid, en kan tot 30 kg aan planten, boeken, antiek of decoraties dragen.Breng tijdloze elegantie in je woonruimte met de Console Table. Dit moderne en stevige meubel heeft een klassiek ontwerp dat zeker een gevoel van modern minimalisme toevoegt aan elke kamer. Met verstelbare poten en een blad van gehard glas is deze consoletafel perfect voor woonkamers, gangen, ingangen of waar je maar extra opbergruimte en een vleugje stijl nodig hebt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's