Nachtlampje Dream Light Yellow
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtlampje Dream Light Yellow
€ 10,40
€ 52,00
Veilig betalen
Nachtlampje Dream Light Yellow uit kunststof, ledlampje van 0.3W inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.126 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Dalber |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DA63193L |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Hoogte Product - cm | 6,00 cm |
| Lengte Product - cm | 13,00 cm |
| Breedte Product - cm | 7,00 cm |
| Kleur | Wit, Geel |
| Aantal pakketten | 1 |
Met het mooie nachtlampje Dream Light Yellow zal jouw kleine schat voortaan niet meer bang zijn in het donker. Leuk detail, er is een ledlampje van 0.3W inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Dalber
Dalber is een Spaanse fabrikant van kinderlampen. Het merk werd in 1988 in het leven geroepen en brengt sindsdien elk jaar een prachtige collectie kinderlampjes op de markt die perfect het evenwicht vinden tussen verlichting, design en kleur. De lampen hullen elke kinderkamer in een unieke gloed. Alle producten van Dalber worden ook in Spanje geproduceerd met aandacht voor hoogwaardige materialen en veiligheid. De Dalber-lampjes voldoen dan ook aan alle EU-veiligheidsnormen.
Bekijk alle producten van Dalber ->
Productvragen
Close in
's