Onderkast Eko 80 cm voor spoelbak met 2 deuren - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Onderkast Eko (80 cm) in hoogglans grijs met 2 deuren, geschikt om spoelbak te integeren. Gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA244244 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Je keuken samenstellen was nog nooit zo eenvoudig dankzij de meubelen van de Eko-collectie. De kastjes zijn gemaakt van spaanplaat met een laagje melamine en zijn gemakkelijk te installeren.
Deze grijze kast beschikt over 2 deuren en een ruim opbergvak. In het werkblad kan je eveneens een spoelbak integreren. De handgrepen zijn gemaakt van kunststof en kregen een moderne metaalkleur. Kies op onze site de overige bijbehorende meubelen uit en stel zelf jouw droomkeuken samen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot