Onderkast Romanie 60 cm 1 lade, 1 draaideur en 1 legplank-Kronberg eik/mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Onderkast Romanie is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in Kronberg eikdecor en mat wit. De kast bestaat uit 1 lade, 1 draaideur en 1 legplank.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB102285 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een lichtrijke keuken waar het heerlijk vertoeven is met de keukenkasten van de Romanie-collectie in prachtig Kronberg eikdecor en mat wit. Deze kast beschikt over een lade voor uw bestek en een legplank achter de draaideur voor uw servies, allerhande keukengerei, etc. De schroeven en pluggen voor muurbevestiging zijn niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA