Kast voor wastafel Siena 60cm - wit/bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wastafelkast Siena 60cm met lade - wit/bruin, vervaardigd uit MDF en spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD316.3022 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Wastafelkast Siena met voorzijde uit MDF en frame uit spaanplaat. Deze badkamerkast is uitgerust met 1 ruime lade. Kortom, een prachtige wit glanzende badkamerkast met mooie eikenkleurige accenten.
Ontdek op onze website de volledige badkamerserie Siena. Ook verkrijgbaar met zwarte accenten.
Opgelet: de wastafel is niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held