Opbergkast Nicolus 6 opbergvakken - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Opbergkast Nicolus met eikdecor, bestaat uit 6 opbergvakken en 6 deurtjes, gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Opbergkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL19300340 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 77,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 115,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze opbergkast zorgt voor een moderne toets in je interieur. De kast is gemaakt van spaanplaat en werd afgewerkt met een laagje melamine. De mix van wit en eikdecor zorgt voor een unieke combinatie die alle aandacht naar zich toe trekt. Opbergkast Nicolus bestaat uit 6 opbergvakken die je elk afzonderlijk kan afsluiten met een deurtje.
Ook beschikbaar in betonlook.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink