Opbergkast Odell - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opbergkast Odell - wit
€ 219,00
€ 272,00
Veilig betalen
Witte opbergkast Odell uitgerust met 2 deuren, een lade en grijze handgrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 47 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Opbergkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6580A2PT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 78,00 cm |
| Lengte Product - cm | 38,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 170,30 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Opbergruimte heb je nooit genoeg in huis! Dankzij deze moderne opbergkast Odell beschik je over wat extra plaats voor je dikke truien, handtassen... De witte kast met grijze handgrepen is vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en telt twee deuren met daarachter vier ruime legplanken. De kast is ook uitgerust met een lade waarin je riemen of andere kleinere voorwerpen kunt opbergen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's