Opbergkast Salvador 4 deuren & 2 laden - sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Opbergkast Salvador in sonoma eikdecor heeft 4 deuren en 2 laden met grijze handvaten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 107 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6511A4PT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 51,30 cm |
| Lengte Product - cm | 159,90 cm |
| Hoogte Product - cm | 185,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Salvador collectie biedt tal van opbergmogelijkheden voor elk interieur. De kasten zijn vervaardigd uit spaanplaat met een sonoma eikdecor en hebben aluminiumkleurige handvaten. De kastdeuren beschikken bovendien over een soft-close systeem. Deze Salvador opbergkast telt vier deuren en twee lades. Binnenin is de kast uitgerust met twee kledingroedes en zes legplanken. De collectie Salvador is ook beschikbaar in wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot