Opbergkast Stacy 72 cm 2 draaideuren en 4 legplanken-sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Opbergkast Stacy is gemaakt uit MDF en spaanplaat met een sonoma eikdecor en heeft ABS-randen. De kast bestaat uit 2 draaideuren en 4 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Opbergkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO6632-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 72,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 148,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze opbergkast past met zijn neutrale ontwerp in bijna elk interieur. Het lichte sonoma eikdecor zorgt voor veel lichtinval in de ruimte en de metalen handgrepen geven het kastje een moderne afwerking. Opbergkast Stacy kan met zijn 4 legplanken in zowat elke ruimte gebruikt worden als aanvullende opbergmogelijkheid.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau