Opbergrek Berkeley 150 cm 4 niveaus - eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Opbergrek met 4 niveaus die onderverdeeld zijn in verschillende compartimenten. Gemaakt van honingraatpaneel en afgewerkt met hoogwaardig eikfineer.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kubuskast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.316739 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 159,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Fineer, Honingraatpaneel Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
Opbergrek Berkeley kenmerkt zich door zijn atypische vormgeving en vooral zijn geometrische indeling. Dankzij de eikkleur is dit rek perfect in harmonie met de rest van jouw woonkamer of kantoor. De 4 niveaus zijn onderverdeeld in niches van verschillende groottes en bieden ruim voldoende plaats voor al jouw leesvoer en andere objecten.
Je kan dit rek ook nog aanvullen met de Berkeley opbergbox die naadloos past in de kleine compartimenten van het rek. Zo maak je van jouw neutrale rek een gepersonaliseerd meubel met enkele leuke kleurcontrasten.
Specificaties:
- Afwerkingslaag in hoogwaardig eikfineer
- Gemaakt van honingraatpaneel
- Afmetingen klein compartiment: H 35 x B 35 cm
- Afmetingen groot compartiment: H 35 x B 64 cm
- Max. 45 kg per legplank
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome