Open kleerkast Barbara - 123x40x180 cm - Wit/spaanplaat
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Open kleerkast Barbara is gemaakt uit witgelakte spaanplaat en beschikt over ruime legplanken en een handige kledingroede.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB253754 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,60 cm |
| Lengte Product - cm | 123,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Kleerkast Barbara biedt alles wat je nodig hebt voor een georganiseerde garderobe. Met ruime legplanken voor al je gevouwen kleding en een handige kledingroede voor het kreukvrij ophangen van al je favoriete outfits, heb je altijd alles binnen handbereik. Dankzij de slimme indeling blijft je kleding overzichtelijk en makkelijk te vinden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA