Open kolomkast Gene 25cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Gene met 4 legplanken, gemaakt uit spaanplaat in wit. Meubel wordt geleverd inclusief meubelpootjes.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast badkamer |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD811.1.0001 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 25,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 130,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van de Gene-reeks verander je je badkamer zo in een elegant geheel. De kast is gemaakt uit witte spaanplaat, afgewerkt met een laagje melamine. Door de vier legplanken wordt de open kolomkast verdeeld in vijf handige compartimenten. Zo kan je toiletgerief, handdoeken en accessoires op een overzichtelijke manier bewaren. Deze kolomkast kan ook op de meegeleverde meubelpootjes worden geïnstalleerd. Deze witte, neutrale uitvoering kan gemakkelijk met de verschillende wastafelmeubels en kolomkasten met deur gecombineerd worden. Ontdek de uitgebreide mogelijkheden van de Gene-collectie op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held