Ovale eettafel Lagos - 220x110x76cm - eikdecor
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ovale eettafel Lagos - 220x110x76cm - eikdecor
€ 549,00
€ 753,00
Kleur
Veilig betalen
Ovale eettafels Lagos 220x110x76cm uit MDF met afwerking in eikdecor. Geschikt voor 6 personen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 74.9 |
| Aantal personen | 6 personen |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO51823-1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 110,00 cm |
| Lengte Product - cm | 220,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De eettafel 'Lagos' is een prachtig meubelstuk dat een vleugje elegantie toevoegt aan elke kamer. Deze tafel is gemaakt van hoogwaardige materialen en heeft een decor van oud eik dat hem een mooie, rustieke uitstraling geeft. De structuur is gemaakt van mat MDF, terwijl het blad is gemaakt van 25 mm MDF met 3D-papier voor extra textuur en dimensie. De tafel meet H 76 x B 220 x D 110 cm, waardoor het de perfecte maat is om aan te dineren of te entertainen. De tafel is geschikt voor 6 personen. Met zijn unieke ontwerp en duurzame constructie zal de eettafel 'Lagos' zeker een blikvanger in je huis worden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's