Ovale salontafel Noce - 73x68x36cm - wit marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ovale salontafel Noce 73x68x36cm uit spaanplaat met afwerking in imitatiemarmer en zwart metalen onderstel.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0155000133 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 73,00 cm |
| Lengte Product - cm | 68,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,30 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De salontafel Noce combineert stijl, functionaliteit en een modern design tot een echte eyecatcher in jouw woonkamer. Met zijn ovalen blad in marmerdecor en het strakke zwarte metalen onderstel straalt deze tafel zowel een luxueuze als minimalistische charme uit. Met een tafelblad van 73x68cm is de tafel Noce groot genoeg voor boeken, decoratie en een kop koffie, terwijl hij toch een ruimtelijk gevoel in je interieur behoudt. Ontdek nog meer salontafels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob