Parasolvoet Wim in beton - 25 kg
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Parasolvoet Wim in beton - 25 kg
€ 69,00
€ 129,00
Veilig betalen
Parasolvoet Wim weegt 25 kg en is vervaardigd uit beton en kunststof. Uitgerust met handgrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27 |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Sens-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SSC25-04-001-UW |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 48,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 38,00 cm |
| Materiaal | Kunststof, Beton Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren., Beton is een kunstmatig steenachtig materiaal, dat als bouwmateriaal wordt gebruikt. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze parasolvoet heeft een basis van 48 x 48 cm en weegt 25 kg. De voet is vervaardigd uit beton met kunststof en is uitgerust met handgrepen. De buis is gemaakt van kunststof.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sens-Line
Sens-Line is een Nederlands merk met meer dan 20 jaar ervaring in tuinmeubelen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteit en verfrissende collecties is het bedrijf op korte tijd erg uitgebreid en richtte het in 2008 een filiaal op in Duitsland. Sens-Line biedt een ruim gamma aan tuinmeubelen en accessoires zoals tuinhaarden uit o.a. wicker, textileen en hout. Welke stijl je ook verkiest voor je terras, bij Sens-Line vind je ongetwijfeld waarnaar je op zoek bent!
Bekijk alle producten van Sens-Line ->
Productvragen
Close in
's