Piega 3-Lagen Wandrek 130cm - Grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Piega 3-Lagen Wandrek 130cm - Grijs
€ 259,00
Veilig betalen
Modern en stijlvol wandrek met 3 niveaus in donkergrijs. Eenvoudig te monteren en perfect om boeken of decoraties op te zetten.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2897-48 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 130,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het wandrek Piega is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke ruimte. De MDF planken met een donkergrijze afwerking van vloeibaar metaal geven het rek een moderne uitstraling, terwijl het donkergrijze metalen frame zorgt voor stevigheid en duurzaamheid. Met drie ruime planken biedt het rek veel opbergruimte voor boeken, decoraties of andere voorwerpen die je wilt uitstallen. Het compacte pakket maakt het gemakkelijk te verzenden en in elkaar te zetten. Verfraai je interieur met het slanke en veelzijdige wandrek Piega uit de Piega-serie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's